ВипрямлячBaByliss PRO BAB2073EPYE - це модель для випрямлення сухого та вологого волоссяз ідеально гладкими і міцними пластинами, виконаними по технології EP 5.0TECHNOLOGY

Модель BaBylissBAB2073EPYE оснащена пластинами з дуже великою площею (38 x 120 мм), щодозволяє швидко і легко вирівнювати навіть великі пасма волосся, отримуючичудовий результат. Обидві пластини мають отвори, які дають можливість виходитипару, який утворюється в процесі випрямлення волосся. Ця система вентиляціїзабезпечує можливість випрямлення як на сухому, так і на вологому волоссі.

Утюжок  BaByliss PRO BAB2073EPYE має найсучаснішіпластини з технологією EP 5.0 TECHNOLOGY. Це керамічні пластини дуже високоїякості з тонким рівномірним шаром металу на поверхні, отриманим гальванічнимшляхом. Поверхня цих пластин має в три рази вищу гладкість і твердість упорівнянні з пластинами покриттям Nano Titanium Sol-Gel. А тепло максимальнорівномірно розподіляється по поверхні, не викликаючи локальних перегрівів.

ВипрямлячBaByliss PRO BAB2073EPYE має п'ять температурних режимів (115 °C, 140 °C, 170 °C,200 °C, 230 °C). Просто виберіть максимально сумісний режим нагріву з Вашимволоссям і отримуйте відмінний результат. Наявність терморегулятора простонезамінна в роботі, оскільки дозволяє працювати з будь-яким типом волосся.

Особливості BaBylissPRO BAB2073EPYE:

 • керамічніпластини площею 38 х 120 мм із застосуванням технології EP 5.0
 • 5 налаштуваньтемператури від 115 до 230ºС
 • система AdvancedHead Management - покращений контроль температури
 • підходить длявсіх типів волосся, в тому числі нарощених
 • ультрашвидкийнагрівання - час нагрівання 50 сек. до максимальної температури
 • подовженийплоский дизайн для максимального комфорту використання
 • світловийіндикатор роботи
 • подвійний вольтаж120-240 V для з'єднання з будь-якою мережею
 • універсальна формаприладу для зручності завивки і випрямлення волосся
 • потужність 60 W
 • обертаєтьсяпрофесійний шнур довжиною 2,7 м

У комплекті:

 • термостійкийкилимок
 • випрямляч
 • документація
Покриття пластинEP 5.0 Technology
Ширина пластин38 мм
Довжина пластин120 мм
Рухомі пластинині
Потужність60 W
Іонізаціяні
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон температури нагрівання140-230 C
Терморегулятормеханічний
Автовимкненняні
Застосування на мокрому волоссітак
Живлення 110 - 240 Вні
Довжина кабеля2.7 м
Коліржовтий
В желтой модели нет никакого раскошного чехла в комплекте. Исправьте описание и не путайте клиентов.
BaByliss PRO
Здравствуйте! Ошибку исправили, приносим Вам свои извинения за неточность. Вы можете вернуть утюжок обратно если из-за ошибки Вы разочарованы в покупке. Более богатая комплектация в модели серебристого цвета BAB2073EPE
Добрый день!Хотела заказать у вас Утюжок BaByliss PRO BAB2073EPE,но сказали что есть только в желтом цвете.Это эта модель ?и есть ли разница в пластинах или еще в чем-то кроме цвета???в комплект идет коврик и чехол как и в сером?
BaByliss PRO
Здравствуйте! Модель 2073 есть только в желтом цвете - это она. Разница только в цвете и комплектации - в описании это указано. Здесь в комплекте термостойкий коврик и термочехол. В модели в серебристом цвете в комплекте термочехол и косметичка.
Доброго дня,порадьте утюжок для сухого,жорсткого ,густющого волосся,так щоб ідеально випрямляв і позбавляв об'єму та пухнастості
BaByliss PRO
Вітаємо! Можемо Вам порадити декілька моделей. Це може буди модель Elipsis 3000або модель BAB2191SEPE ULTRASONIC COOL MIST. Потужність моделей приблизно однакова. Кожна модель має свої переваги. Модель 3000 має сильну систему іонізації, яка посприяє слухняності волосся. Модель 2191 може використатися із водою або кератиновим еліксиром, що для сухого волосся дуже корисно.
Чи є така ж модель в інших кольорах. Потрібно для ботоксу і кератинового вирівнення, порекомендуйте моделі підходящі таким процедурам
BaByliss PRO
Вітаємо! Модель є у сріблястому кольорі BAB2073EPE. Для вказаних процедур також підійде модель bab2072epe, яка також виготовляється в різних кольорах. Різниця між моделями у ширині пластин, тому Вам потрібно визначитись із цим. Широкі пластини добре підходять для довгого волосся, але для короткого буде незручно. Модель 2072 має вужчі пластини тому вона більш універсальна.
Добрый вечер. Заказала у вас утюжок для волос, открыла посылку, но чехол в комплект не положили((
BaByliss PRO
Здравствуйте! В описании модели указано, что чехол в комплекте только с моделью EPE, т.е. моделью серебристого цвета.
Доброго дня. Який утюжок Ви порадите для процедури кератинового вирівнювання, бажано з широкими пластинами?
BaByliss PRO
Добрий день! Можемо порадити цю модель, а також модель Elipsis 3000. Проте, зважаючи на те, що Ви будете використовувати кератин, краще обирати цю модель - вона дешевше.

Ще не було питань.

Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Покриття нагрівальних пластин будь-якого випрямляча має велике значення, як для довговічності самого виробу, так і для ефективності випрямлення волосся і його здоров'я. Пластини є ключовим елементом в конструкції будь-якого випрямляча, оскільки неефе..
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Великий асортимент професійних випрямлячів для волосся Бебіліс включає в себе стандартні моделі і спеціальні, які відрізняються великими функціональністю і можливостями. Щоб нашим покупцям було легше вибирати ту чи іншу модель, ми постараємося коротк..