Великий асортимент професійних випрямлячів для волосся Бебіліс включає в себе стандартні моделі і спеціальні, які відрізняються великими функціональністю і можливостями. Щоб нашим покупцям було легше вибирати ту чи іншу модель, ми постараємося коротко пройтися по особливим моделям BaByliss PRO.

Серія випрямлячів ELIPSIS

Модельний ряд складається з 3 моделей: BAB2000EPE, BAB3000EPE і BAB3100EPE. Дані випрямлячі дуже популярні як серед професіоналів, так і побутових покупців. Моделі відрізняються можливістю створювати повноцінну завивку, як на плойку. Завдяки особливій формі корпуса у вигляді еліпса, випрямляч дозволяє створювати при завивці локони особливої ​​форми. Кожна модель має металевий корпус, який гріється зовні навколо пластин, щоб при завивці повноцінно прогрівати волосся. Модель 2000 - це міні-випрямляч для використання на короткому волоссі.

А ось моделі серії 3000 можна використовувати практично в будь-яких випадках. Різниця моделей 3000 і 3100 на ширині пластин. Завдяки наявності системи іонізації випрямляч буде щадним як для тендітного волосся, так і зможе забезпечити ідеальне випрямлення складного волосся. Ми рекомендуємо цю модель як одну з найкращих з усього модельного ряду. Для умовно короткого волосся і волосся середньої довжини ми рекомендуємо модель BAB3100EPE, а для довгого волосся починаючи від лопаток і нижче - буде краще використовувати модель BAB3000EPE. Винятком буде дуже жорстке і складне волосся - для таких краще вибирати випрямляч потужніше. Як це зробити ми приводили в даній статті.

Випрямляч серії KERATIN LUSTRE

На даний момент з даної серії модель тільки одна - BAB2395E. Дана модель являє собою стандартний випрямляч з пластинами 25 x 90 мм. Особливістю моделі є наявність керамічних пластин з інтегрованим кератином за технологією Keratin Lustre. Даний випрямляч ми в першу чергу радимо для використання на тендітному волоссі, при цьому довжина волосся не суттєва - модель досить потужна для застосування на тендітному волоссі будь-якої довжини. Якщо у Вас тонке ламке і сухе волосся, але є необхідність у випрямленні - дана модель буде найкращою для вас. Так само утюжок цілком підійде для нормального волосся середньої довжини - це хороший варіант з дбайливим ставленням до волосся і відмінною системою захисту його здоров'я.

Утюжок ULTRASONIC COOL MIST

Дана модель BAB2191SEPE володіє підвищеною потужністю в 63 Вт і наявністю технології подачі холодної пари. Конструкція моделі передбачає наявність спеціального контейнера для дистильованої води, яку розщеплює на пар спеціальна ультразвукова пьеза. У пластинах шириною 28 мм є спеціальний дренаж, по якому відбувається подача пари на волосся.

Дана модель буде особливо ефективною при використанні на складному жорсткому волоссі. Забезпечуючи хороший прогрів і зволоження, волосся буде значно більш слухняним, а випрямляти його буде набагато легше. Так само модель буде ефективною при використанні на сухому і пористому волоссі, яке потребує випрямлення. Зволоження волосся буде сприяти збереженню його еластичності і стану.

Випрямлення вологого волосся

Даною хитрістю користуються деякі перукарі і стилісти, коли волосся дуже складно випрямляти, але це необхідно. Безглуздо намагатися вирівнювати примхливе волосся стандартним випрямлячем - Ви просто травмуєте і пересушите волосся, а позитивний результат не гарантований. З такими волоссям потрібно застосовувати випрмядяч BAB2191SEPE. Однак, існує й інший спосіб - випрямлення вологого волосся. Для цього Вам знадобитися випрямляч BAB2073EPE. Спеціальна конструкція пластин з наявністю дренажних отворів для відводу пари забезпечує безпечне випрямлення волосся без ризику йому нашкодити, забезпечивши ідеальний результат. Ні в якому разі не пробуйте випрямляти вологе волосся звичайним випрямлячем - зробите дуже погано. Тільки випрямляч 2073 забезпечить ефективне і безпечне випрямлення волосся. Так само ми радимо дану модель до використання на довгому волоссі, з яким вона легко впорається, завдяки підвищеній потужності і широким пластин 38 мм.


05.03.2021

Моделі зі статті

Коментарі 0