Професійні плойки для завивки волосся BaByliss PRO 4rtists серії DIGICURL створені для професіоналів, яким важлива кожна хвилина свого робочого часу. Серія відрізняється подовженою робочою поверхнею і сучасними технологіями, які дозволять Вам не тільки скоротити час на завивку, а й отримати чудовий результат.

Плойка BaByliss PRO BAB2913E оснащена робочим стволом з корисною довжиною 190 мм, що дозволить Вам значно економити час на завивку африканських кучериків або об'ємних локонів. Кожен майстер знає, що це довгий процес, але з новою плойкою DIGICURL Ви будете швидше за всіх! Робоча поверхня стовбура має новітнє покриття з технологією KERATIN LUSTRE - це керамічне покриття з інтегрованим кератином, який компенсує кератин, який втрачає волосся під час завивки і впливу високої температури. Це новітня технологія, яка почала застосовуватися у виробництві професійного інструменту для волосся. Як відомо, волосся складається на 95% з кератину - речовини, яке захищає волокна волосся від ультрафіолету і згубного впливу зовнішніх факторів. При частому використанні різних інструментів для волосся кератинова оболонка виснажується, а волосся втрачає здоров'я.

Модель BAB2913E має сучасне цифрове управління нагрівом і підтримки температури. Вам доступні 11 настройок температури в діапазоні від 160 до 210 0С. Крок регулювання становить 5 градусів. Завдяки такій гнучкості Ви зможете працювати з будь-яким типом волосся і підбирати необхідний рівень прогріву для створення щільних кучериків або м'яких хвиль.

Плойка BaByliss PRO DIGICURL BAB2913E має стильний і лаконічний дизайн в новому пурпуровому кольорі. Вбудована підставка, ізольований наконечник, шнур з обертанням - все це зроблено для Вашого комфорту. Автоматична система відключення інструменту через 72 хвилини підвищить безпеку і зменшить споживання електроенергії.

Особливості моделі BaByliss PRO DIGICURL BAB2913E:

 • Діаметр стовбура 25 мм
 • Корисна довжина робочої поверхні 190 мм
 • Керамічне покриття з інтегрованим кератином - KERATIN LUSTRE
 • Електронне управління з LCD дисплеєм
 • Кнопки вибору температури з механічним захистом від випадкового натискання
 • 11 режимів нагріву від 160 до 210 C
 • Автоматичне відключення через 72 хвилини
 • Швидкий нагрів і миттєве відновлення тепла
 • Мережевий шнур 3 м з обертанням

У комплекті:

 • Плойка
 • Документація
 • Термостійкий чохол для зберігання
 • Терморукавичка


Тип плойкикругла
Діаметр25 мм
Корисна довжина робочої поверхні190 мм
Покриттякераміка
Кількість температурних режимів11
Потужність52 W
Макс. температура нагрівання210 C
Діапазон температури нагрівання160-210 C
Терморегуляторелектронний
Автовимкненнятак
Живлення 110 - 240 Вні
Довжина кабеля3 м
Колірпурпурний
Здравствуйте! Идет ли в комплекте перчатка?
BaByliss PRO - Україна
Здравствуйте! В комплекте есть термоперчатка
Татьяна / 08.02.2022
Добрый день! Насколько долговечное покрытие у этой модели? Планирую её использовать дома для себя, но хочу, чтобы плойка прослужила как можно дольше. Выбираю между этой и BAB2473TDE, не могу определиться. Читала, что титан один из наиболее долговечных материалов и прогревается более равномерно, а керамическое напыление со временем стирается, что делает плойку непригодной к работе. Но у этой цена выше, т.е., по идее эта должна быть лучше. Что бы вы могли мне порекомендовать? Спасибо.
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Ціна не завжди є показником якості в ту чи іншу сторону, тут питання скоріше у технологіях. Будь-яке покриття від BaByliss PRO володіє високою стійкістю та зможе прослужити дуже довго. Це професійний інструмент, яких розрахований на щоденну работу, а в домашніх умовах він прослужить дуже довго. Титанове покриття краще проявляється на мінімальних температурах, а кераміка, як і турмалін, мають тенденцію до стирання. Але титан - це також покриття і воно також стирається з часом. Перевагою саме цієї моделі є наявність технології KERATIN LUSTRE, тому вона дорожча. Але враховуйте те, що у цієї моделі немає зажиму, тому потрібен певних хист, щоб накручувати волосся самій собі. Тому наша порада така, якщо для дому для себе, то вам цілком підійде модель BAB2473TDE і вигадувати нічого не потрібно. Якщо ж вас не лякає відсутність зажиму на моделі BAB2913E - вона також вас задовольнить, особливо, якщо волосся дуже тонке та ламке.

Супутні та схожі