Професійні плойки для завивки волосся BaByliss PRO 4rtists серії DIGICURL створені для професіоналів, яким важлива кожна хвилина свого робочого часу. Серія відрізняється подовженою робочою поверхнею і сучасними технологіями, які дозволять Вам не тільки скоротити час на завивку, а й отримати чудовий результат.

Плойка BaByliss PRO BAB2914E оснащена робочим стволом з корисною довжиною 190 мм, що дозволить Вам значно економити час на завивку об'ємних локонів. Кожен майстер знає, що це довгий процес, але з новою плойкою DIGICURL Ви будете швидше за всіх! Робоча поверхня стовбура має новітнє покриття з технологією KERATIN LUSTRE - це керамічне покриття з інтегрованим кератином, який компенсує кератин, який втрачає волосся під час завивки і впливу високої температури. Це новітня технологія, яка почала застосовуватися у виробництві професійного інструменту для волосся. Як відомо, волосся складається на 95% з кератину - речовини, яке захищає волокна волосся від ультрафіолету і згубного впливу зовнішніх факторів. При частому використанні різних інструментів для волосся кератинова оболонка виснажується, а волосся втрачає здоров'я.

Модель BAB2914E має сучасне цифрове управління нагрівом і підтримки температури. Вам доступні 11 настройок температури в діапазоні від 160 до 210 0С. Крок регулювання становить 5 градусів. Завдяки такій гнучкості Ви зможете працювати з будь-яким типом волосся і підбирати необхідний рівень прогріву для створення щільних кучериків або м'яких хвиль.

Плойка BaByliss PRO DIGICURL BAB2914E має стильний і лаконічний дизайн в новому пурпуровому кольорі. Вбудована підставка, ізольований наконечник, шнур з обертанням - все це зроблено для Вашого комфорту. Автоматична система відключення інструменту через 72 хвилини підвищить безпеку і зменшить споживання електроенергії.

Особливості моделі BaByliss PRO DIGICURL BAB2914E:

 • Діаметр стовбура 32 мм
 • Корисна довжина робочої поверхні 190 мм
 • Керамічне покриття з інтегрованим кератином - KERATIN LUSTRE
 • Електронне управління з LCD дисплеєм
 • Кнопки вибору температури з механічним захистом від випадкового натискання
 • 11 режимів нагріву від 160 до 210 C
 • Автоматичне відключення через 72 хвилини
 • Швидкий нагрів і миттєве відновлення тепла
 • Мережевий шнур 3 м з обертанням

У комплекті:

 • Плойка
 • Документація
 • Термостійкий чохол для зберігання
 • Терморукавичка


Тип плойкикругла
Діаметр32 мм
Корисна довжина робочої поверхні190 мм
Покриттякераміка
Кількість температурних режимів11
Потужність64 W
Макс. температура нагрівання210 C
Діапазон температури нагрівання160-210 C
Терморегуляторелектронний
Автовимкненнятак
Живлення 110 - 240 Вні
Довжина кабеля3 м
Колірпурпурний

Відгуків поки що немає.

Катя / 09.01.2024
В сравнении этой плойки, с керамическим покрытием и BAB 2474TDE с титановым. Какая из них больше заботится о здоровье волос? У меня сухие, пористые, густые и длинные волосы, до поясницы.
BaByliss PRO
Вітаємо! З точки зору технологій впливу на здоров'я волосся модель DIGICURL буде краще. Але зважайте - вона без зажиму для волосся. При завивці самій собі можуть виникнути складнощі, якщо немає досвіду такого.
Катя / 09.01.2024
Скажите пожалуйста в этой плойке рабочая поверхность указана 190. При этом в модели BAB2474TDE везде акцент на большую поверхность для длинных волос, но указано, что рабочая поверхность всего 145, то есть 4,5 см разница. Верно ли указаны данные?
BaByliss PRO
Вітаємо! Ви неуважно читаєте інформацію у характеристиках. Там зазначена корисна довжина робочої поверхні - тобто довжина, на яку відбувається накрутка волосся. Оскільки модель DIGICURL немає зажиму для волосся, то у неї корисна робоча поверхня буде найдовша. А плойка BAB2474TDE також має подовжену робочу поверхню але у порівнянні зі стандартними моделями.
Віка / 17.08.2023
Ця плойка йде без зажиму?
BaByliss PRO
Вітаємо! Так, зажиму немає в даній моделі.

Супутні та схожі