Професійний фен BaByliss PRO BABFB1BE Italia Brava - це розкішний і легкий помічник перукаря з чудовим дизайном, іонізацією, високою продуктивністю і відмінною комплектацією, який оснащений двигуном Ferrari c технологією MaxlifePRO. Він розроблений і побудований в тісній співпраці фахівців BaByliss PRO і Ferrari.

Фен BaByliss ItaliaBRAVA BABFB1BE має високу потужність 2400W, оснащений безщітковим двигуном змінного струму MaxlifePRO ™, в якому замість звичних вугільних щіток використовуються рідкоземельні магніти. Подібне нововведення в конструкції двигуна дозволило продовжити його термін служби до 10000 годин безперервної роботи та знизити вагу. При цьому фен має низьку вібрацію і створює потужний повітряний потік, які перевищує на 15% потік повітря, видуває будь-яким іншим феном BaByliss PRO.

У конструкції професійного фена BaByliss Italia BRAVA інженери успішно з'єднали і вдосконалили всі найкращі напрацювання компанії, які були присутні в попередніх моделях. Таким чином фен отримав "Турбо режим", який посилює повітряний потік фена і дозволяє розширити діапазон його регулювань, можливість використання режиму "Cold shot". Так само в ньому присутня іонізація, яка полегшує укладання, значно знижуючи статичний заряд волосся.

Завдяки використанню передових електронних схем фен BaByliss PRO Italia BRAVA дає максимальну продуктивність незалежно від перепадів напруги. Він розроблений з урахуванням ергономіки і балансу, що робить роботу з феном комфортною для перукарів і дозволяє знизити напругу у м'язах. Для зниження рівня шуму, створюваного інструментом, даний фен був оснащений шумознижуючою насадкою, якої не було раніше ні в одній моделі фенів BaByliss PRO.

Фен BABFB1BE виготовлений на власному заводі BaByliss PRO в Італії і має на даний момент серед фенів BaByliss PRO максимальну комплектацію. Так як в його комплект входять окрім звичних для фенів "Made in Italy" 2 насадок концентратором ще й шумознижуючу насадку, а так само дифузор.

Професійний фен BaByliss PRO Italia Brava на даний момент випускається в двох колірних варіаціях: жовтої (BABFB1E) і чорної (BABFB1BE).

Особливості BaByliss PRO ItaliaBRAVA BABFB1BE:

 • потужність фена 2400 W
 • двигун змінного струму (AC) Ferrari з технологією MaxlifePRO ™
 • швидкість двигуна до 20000 об/хв
 • 12 варіантів налаштувань швидкості потоку і температури
 • тривалість терміну служби мотора до 10000 годин
 • швидкість видуває повітря - 130 км/ч
 • турборежим (TURBO-shot) - режим моментального збільшення сили повітряного потоку на 15%
 • іонізація (5 KV генератор іонів)
 • довжина корпусу 21 см
 • шнур 2,8 м з петлею для підвішування
 • в комплекті 2 насадки-концентратора (пряма й вигнута), шумознижуюча насадка і дифузор
 • одна з насадок з ефектом Вентурі
 • вага 520 грамм
 • ергономічний дизайн
Типфен для волосся
Типорозмірстандартний
Довжина волоссядовге, дуже довге
Потужність2400 W
Іонізаціятак
Тип моторацифровий мотор
Повітрянний потік145 м3/год
Швидкість потоку повітря170 км/год
Холодний обдувтак
Режими нагріву3
Режими повітря2
Довжина кабеля2.7 м
Колірчорний
Вага540 грам
У комплекті2 насадки

Відгуків поки що немає.

Мила / 27.09.2021
У меня вопрос , так как я столкнулась с проблемой купить широкую насадку да и впринципе хоть какую-то насадку, на фен BAByliss PRO BABFB1BE ItaliaBRAVA BLACK
В поф. магазинах их нет, особенно удивительно, что у проф. представителей в украине на сайте их нет....?? , Ну и скажите как я могу работать действительно хорошим феном без возможности до купить к нему насадки?
По правильному я должна иметь возможность прийти в любой проф. Магазин и купить насадки и все что возможно-комплектующие аксессуары к своему фену . А в итоге их нет даже у официальных представителей!!!! Ведь именно у вас должно быть именно все этой торговой марки. !!!
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Не зрозуміло чому Ви вирішили, що насадок немає. Також незрозуміло кого Ви називаєте проф. представником? Можливо, певну насадку і буде знайти складно, але стандартні насадки практично завжди є в наявності. Вам необхідно звернутись до нашого магазину за телефоном або через сторінку контакти. Насадку ми Вам підберемо без проблем. Напишіть будь ласка лист через сторінку Контакти нашого сайту та вкажіть які саме насадки вам потрібні і свій контактний телефон.
BaByliss PRO ItaliaBrava - новий крок в майбутнє
BaByliss PRO ItaliaBrava - новий крок в майбутнє
Торгова марка BaByliss PRO, так добре відома стилістам по всьому світу, робить черговий інноваційний прорив в області перукарень електроінструментів. На цей раз у фокусі - вдосконалений фен для волосся BaByliss PRO ItaliaBRAVA, сконструйований за уні..

Супутні та схожі

Теги: фен італія брава