Даний фен розформований з набору ItaliaBrava BABFB2BE, який складається з фена і машинки для стрижки. Фен поставляється не в оригінальній упаковці, оскіль уданние моделі зняті з поставки та завозитися більше не будуть. Встигніть купити кращий фен - кількість дуже обмежена!

Професійний фен BaByliss PRO BABFB1E Italia Brava - це розкішний і легкий помічник перукаря з чудовим дизайном, іонізацією, високою продуктивністю і відмінною комплектацією, який оснащений двигуном Ferrari c технологією MaxlifePRO. Він розроблений і побудований в тісній співпраці фахівців BaByliss PRO і Ferrari.

Фен BaByliss ItaliaBRAVA BABFB1E має високу потужність 2400W, оснащений безщітковим двигуном змінного струму MaxlifePRO ™, в якому замість звичних вугільних щіток використовуються рідкоземельні магніти. Подібне нововведення в конструкції двигуна дозволило продовжити його термін служби до 10000 годин безперервної роботи та знизити вагу. При цьому фен має низьку вібрацію і створює потужний повітряний потік, які перевищує на 15% потік повітря, видуває будь-яким іншим феном BaByliss PRO.

У конструкції професійного фена BaByliss Italia BRAVA інженери успішно з'єднали і вдосконалили всі найкращі напрацювання компанії, які були присутні в попередніх моделях. Таким чином фен отримав "Турбо режим", який посилює повітряний потік фена і дозволяє розширити діапазон його регулювань, можливість використання режиму "Cold shot". Так само в ньому присутня іонізація, яка полегшує укладання, значно знижуючи статичний заряд волосся.

Завдяки використанню передових електронних схем фен BaByliss PRO Italia BRAVA дає максимальну продуктивність незалежно від перепадів напруги. Він розроблений з урахуванням ергономіки і балансу, що робить роботу з феном комфортною для перукарів і дозволяє знизити напругу у м'язах. Для зниження рівня шуму, створюваного інструментом, даний фен був оснащений шумознижуючою насадкою, якої не було раніше ні в одній моделі фенів BaByliss PRO.

Фен BABFB1E виготовлений на власному заводі BaByliss PRO в Італії і має на даний момент серед фенів BaByliss PRO максимальну комплектацію. Так як в його комплект входять окрім звичних для фенів "Made in Italy" 2 насадок концентратором ще й шумознижуючу насадку, а так само дифузор.

Професійний фен BaByliss PRO Italia Brava на даний момент випускається в двох колірних варіаціях: жовтої (BABFB1E) і чорної (BABFB1BE).

Особливості BaByliss PRO ItaliaBRAVA BABFB1E:

 • потужність фена 2400 W
 • двигун змінного струму (AC) Ferrari з технологією MaxlifePRO ™
 • швидкість двигуна до 20000 об/хв
 • 12 варіантів налаштувань швидкості потоку і температури
 • тривалість терміну служби мотора до 10000 годин
 • швидкість видуває повітря - 130 км/ч
 • турборежим (TURBO-shot) - режим моментального збільшення сили повітряного потоку на 15%
 • іонізація (5 KV генератор іонів)
 • довжина корпусу 21 см
 • шнур 2,8 м з петлею для підвішування
 • вага 520 грамм
 • ергономічний дизайн

В комплекті:

 • Фен
 • Документація
 • 2 насадки-концентратор (широка та вузька)
 • Коробка не оригінальна
Типфен для волосся
Типорозмірстандартний
Довжина волоссядовге, дуже довге
Потужність2400 W
Іонізаціятак
Тип моторацифровий мотор
Повітрянний потік145 м3/год
Швидкість потоку повітря170 км/год
Холодний обдувтак
Режими нагріву3
Режими повітря2
Довжина кабеля2.7 м
Коліржовтий
Вага540 грам
У комплекті2 насадки
Здравствуйте. Можно ли отдельно насадку купить?
BaByliss PRO
Здравствуйте! Уточните пожалуйста какая насадка Вас интересует - диффузор или концентратор?
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, фен BaByliss ITALIA BRAVA BABFB1E (жёлтый) вот с таким штрих-код: 3030050085952 оригинал или всё-таки подделка???
Подскажите пожалуйста как и где его можно купить??
BaByliss PRO
Здравствуйте Елена. В шапке нашего сайта есть ссылка-меню в интернет-магазин. Перейдя по ней Вы сможете узнать все детали для приобретения модели. Благодарим Вас за интерес к нашей продукции.
День добрый! А подскажите где изготавливается этот фен, подделывают его или нет
нигде не нашла информацию, какой нагреватель используется в этой моделе? И где то нашла информацию, что для ионизации используется турмалин - это правда? Если ли какие -либо системы индикации тепла?
BaByliss PRO
Добрый день, Виктория.
В данной модели используется спиральный нагревательный элемент, который не содержит турмалин. В фенах BaByliss PRO для ионизации не используется турмалин. Для ионизации воздушного потока используется ионная пушка установленная внутри фена, которая ионизирует воздух в процессе его нагрева.

Ще не було питань.

BaByliss PRO ItaliaBrava - новий крок в майбутнє
BaByliss PRO ItaliaBrava - новий крок в майбутнє
Торгова марка BaByliss PRO, так добре відома стилістам по всьому світу, робить черговий інноваційний прорив в області перукарень електроінструментів. На цей раз у фокусі - вдосконалений фен для волосся BaByliss PRO ItaliaBRAVA, сконструйований за уні..

Супутні та схожі

Теги: фен італія брава