Торгова марка BaByliss PRO, так добре відома стилістам по всьому світу, робить черговий інноваційний прорив в області перукарень електроінструментів. На цей раз у фокусі - вдосконалений фен для волосся BaByliss PRO ItaliaBRAVA, сконструйований за унікальною технологією.

У 2010 році, BaBylissPRO ™ і FERRARI з'єднали 140 років інженерної майстерності, щоб створити потужний мотор для першого в світі ексклюзивного професійного фена FERRARI VOLARE. Результатом співпраці в 2014 році став фен BaBylissPRO ™ ItaliaBRAVA, зроблений в Італії і оснащений новим безщітковим мотором MaxlifePRO ™ від інженерів компанії FERRARI.

Що змінилося?

ItaliaBRAVA - розкішний професійний фен, створений із застосуванням високих технологій, в тому числі з унікальним мотором MaxLifePRO ™. Цей мотор розроблений і втілений в життя виключно для ItaliaBRAVA. Звичайні мотори працюють з використанням механічних карбонових щіток, які піддаються тертю і, в кінцевому рахунку, зношуються в процесі роботи фена. Це призводить до перебоїв в роботі мотора і його швидких поломок. Інженери FERRARI і BaByliss PRO усунули карбонові щітки і замінили їх 4 потужними рідкоземельними магнітами.

А що в результаті?

Високотехнологічна електроніка гарантує максимальну продуктивність в кожному застосуванні, більш потужний потік повітря, турбо режим, зменшення рівня вібрації і до 10 000 годин життєвого циклу фена. Це перевершує всі можливості, коли-небудь пропоновані будь-яким із створених фенів. При цьому потік повітря і тиск залишаються незмінними, незалежно від коливань напруги.

Стандартні мотори забезпечують лише до 700 годин роботи, а найкращі моделі, представлені до цього на ринку, - до 2000 годин. Унікальна конструкція мотора MaxlifePRO ™ збільшує термін служби фена BaByliss PRO ItaliaBRAVA в 10 разів і забезпечує 10000 годин безперебійної роботи.

Цей високотехнологічний двигун, будучи набагато легшим, ніж стандартні пристрої, забезпечує загальне зниження ваги фена в порівнянні з іншими професійними моделями. З потужністю 2400W, на 15% збільшеним потоком повітря в порівнянні з іншими професійними фенами, вбудованим турбо режимом ItaliaBRAVA пропонує максимум продуктивності і потужності для ефективної роботи.

BaByliss PRO заявляє: з новим феном ItaliaBRAVA потужність і продуктивність винайдені заново.

15.10.2014

Моделі до новини

Коментарі 0