Випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB2091EPE - це професійна модель з іонізацією і пластинами виконаними з використанням передової технології EP 5.0 TECHNOLOGY.

Модель BAB2091EPE має систему Advanced Head Management, яка здійснює високоточний контроль температури і ультра-швидкий нагрів. У неї 5 температурні режими (150 ° C, 170 ° C, 190 ° C, 210 ° C, 230 ° C), цифровий дисплей, що відображає виставлену температуру. Вона оснащена іонізатором, який нейтралізує статичний заряд волосся і полегшує укладання.

Випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB2091EPE оснащений новітніми пластинами з технологією з EP 5.0. Які представляють собою високоякісну кераміку, покриту тонким рівномірним гальванічним покриттям. Подібна технологія дозволила зробити поверхню пластин в 3 рази більш гладкою і твердою, в порівнянні з пластинами попереднього покоління з покриттям Nano Titanium Sol-Gel. Волосся легко ковзає по таким пластинам практично без тертя.

Утюжок для волосся BaByliss PRO BAB2091EPE випускається в сірому кольорі.

Особливості BaByliss PRO BAB2091EPE:

 • пластини шириною 28 мм і довжиною 110 мм, виконані із застосуванням технології EP 5.0
 • висока швидкість нагріву (час нагрівання 50 с до максимальної температури)
 • 5 температурних налаштувань від 150º до 230ºС
 • електронний дисплей
 • цифровий терморегулятор
 • система Advanced Head Management (покращений контроль температури)
 • потужність 70 W
 • обертається професійний шнур довжиною 2,7 м
 • світловий індикатор готовності приладу в до роботи
 • вбудований іонізатор

У комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
Покриття пластин EP 5.0 Technology
Ширина пластин 28 мм
Довжина пластин 110 мм
Рухомі пластини ні
Макс. температура нагрівання 230 C
Діапазон нагрівання пластин 150-230 C
Тип терморегулятора електронний
Потужність 70 W
Застосування на мокрому волоссі ні
Автовимкнення ні
Іонізація так
Довжина кабеля 2.7 м
Колір сірий
Анна / 06.11.2021
Добрый день. Модель 2091 подходит для раскрутки волос? Спасибо.
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Даною моделлю можна підкручувати волосся, однак, треба враховувати, що корпус має прямокутну форму, тому для ефективної накрутки потрібен невеличкий досвід. Але при певних вміннях це цілком можливо.
Рая / 18.08.2021
Добрий день, вибираю утюжок для домашнього користування, волосся густе, нижче лопаток і висвітлене, але досить добре піддається віривнюванню - дивлюсь на моделі BAB2091EPE і BAB3000EPE ELIPSIS, в останній не дуже подобається, що нагріваються пластини зовні і можна опеткись, а так як в мене є окремо плойка фунція для локонів мені не дуже актуальна. Яка модель буде більш бережлива для волосся?
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! У пріоритеті завжди будуть моделі, які мають іонізацію. І хоча у випрямлячах BaByliss PRO застосовується спеціалізоване покриття, яке забезпечує захист волосся, все одно наявність повноцінного іонізатора завжди буде у пріоритеті. Якщо Ви непокоїтесь за зовнішній нагрів пластин (хоча це діло звички у використанні і необхідно просто звикнути користуватись такою моделлю), то можна цілком обрати модель 2091 або ж 3091. У будь якому випадку Ви будете задоволені.
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology
Покриття нагрівальних пластин будь-якого випрямляча має велике значення, як для довговічності самого виробу, так і для ефективності випрямлення волосся і його здоров'я. Пластини є ключовим елементом в конструкції будь-якого випрямляча, оскільки неефе..
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Незважаючи на те, що перукарські інструменти BaByliss PRO призначені для професійного використання, у багатьох наших покупців виникає інтерес до випрямлячів BaByliss PRO і їх придбання для домашнього використання. У зв'язку з цим виникає дуже багато ..
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Великий асортимент професійних випрямлячів для волосся Бебіліс включає в себе стандартні моделі і спеціальні, які відрізняються великими функціональністю і можливостями. Щоб нашим покупцям було легше вибирати ту чи іншу модель, ми постараємося коротк..