Незважаючи на те, що перукарські інструменти BaByliss PRO призначені для професійного використання, у багатьох наших покупців виникає інтерес до випрямлячів BaByliss PRO і їх придбання для домашнього використання. У зв'язку з цим виникає дуже багато питань щодо того, який утюжок вибрати, який краще для мого волосся і т.д. Ми вирішили написати кілька рекомендацій, щоб нашим покупцям легше було орієнтуватися в асортименті моделей і робити правильну покупку.

Переваги моделей BaByliss PRO

Ще одним частим питанням є різниця випрямлячів BaByliss PRO від моделей під маркою BaByliss Paris. Варто знати, що BaByliss PRO - це зовсім інший продукт, який призначений для професійного використання в перукарських або салонах. У виробах застосовуються тільки кращі матеріали і сучасні технології, а самі прилади розраховані на щоденну роботу, а значить і витривалість таких моделей на голову вище будь-якої марки. Кожен покупець хоче купити якісний прилад і користуватися ним із задоволенням догі роки. Саме тому вибір найчастіше припадає на сторону професійної лінійки випрямлячів.

Перед покупкою будь-якої моделі потрібно розуміти, що кожен випрямляч здатний випрямляти ваше волосся і в більшості випадків робити завивку. Ваше завдання вибрати модель, яка буде сумісна з Вашим волоссям по температурі нагріву і наявності додаткових функцій, наприклад, іонізації або пара.

Так само варто знати, що в 99% випрямлячів використовується одне і теж покриття - EP 5.0 Tecnnology, про яке Ви можете прочитати в цьому матеріалі: Технологія BaByliss PRO EP 5.0 Technology. Є кілька моделей з титановим покриттям, але це більше виняток. Тому, при виборі утюжка BaByliss PRO потрібно відштовхуватися від Вашого волосся і цілей, які Ви перед собою ставите.


Яка модель підійде для слабкого волосся

До слабкого волосся можна віднести наступні випадки: тонке пористе волосся, тонке фарбоване волосся і нормальне волосся, пофарбоване у блонд. Для такого волосся в більшості випадків сумісна температура випрямлення становить близько 190 - 210 C. Більш високу температуру використовувати не варто, оскільки випаровування вологи буде сильнішим і як результат волосся буде виснажене. Краще пробувати випрямляти волосся при більш низькій температурі, але з великим часом нагріву, тобто більш повільне випрямлення. Для слабкого волосся цілком підійдуть прості моделі, наприклад BAB2654EPE і BAB2670EPE. Головне враховуйте максимальну температуру нагрівання і можливість її змінити.

Моделі для нормального волосся

Під нормальними волоссям ми розуміємо волосся середньої густоти, натуральне або пофарбоване, які може бути схильне до легкої пухнастості і кручення. Залежно від стану волосся, ми рекомендуємо використовувати випрямлячі з температурою нагріву 210 - 230 C. В модельному ряді випрямлячів Бебіліс для такого волосся підійде більшість моделей, але краще дивитися на ті, у яких є терморегулятор і максимальний нагрів 230 C, щоб у Вас був хороший запас. До таких моделей можна віднести BAB2071EPE, BAB2072EPE/

Варто так само враховувати і довжину волосся, посокольку, ніж волосся довше, тим ширші пластини повинні бути у випрямляча. Модель BAB2073EPE буде особливо ефективна з дуже довгим волоссям і подібні їй моделі з шириною пластин від 28 мм і ширше.

Випрямлячі для складного волосся

До складних типів волосся ми відносимо дуже жорстке волосся, товсте і густе, які дуже складно піддається випрямленню або завивці. Щоб якісно випрямляти таке волосся Вам потрібна модель з підвищеною потужністю і більш широкими пластинами, щоб забезпечувати більшу площу прогріву. Для такого волосся потрібна максимальна температура випрямлення в 220 - 230 C, а в деяких випадках корисним буде і наявність системи іонізації. До моделей для складного волосся можна віднести випрямлячі BAB2091EPE, моделі серії BAB3091, BAB2191SEPE з технологією пари, а так само модель BAB2073EPE. У даних моделей підвищена потужність нагрівального елементу, а значить, такі утюжки будуть добре прогрівати волосся, забезпечуючи хороший результат практично з першого разу.

Для чого потрібна іонізація?

За своїм змістом функція іонізації активно допомагає знімати статику з волосся, щоб воно не магнітилося. Так само іонізація стимулює кутикулу волосся закриватися, тим самим зменшуючи кількість втраченої вологи під час випрямлення волосся. Коли кутикула закривається - волосся стає блискучим і м'яким. Ефективність іонізації на різному волоссі не однозначна, але можна сказати, що наявність іонізації це перевага. Однак, її відсутність не виконує істотний вплив на ефективність випрямлення волосся.

Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете їх задати тут, у формі нижче, або ж проконсультуватися у наших продавців.

04.03.2021

ТОП моделей

Коментарі 0