BaByliss PRO являє професійний випрямляч для волосся BAB3091BKTE Titanium Special Edition - лімітована функціональна модель, яка, безсумнівно, дозволить Вам працювати з абсолютно будь-яким типом волосся і отримувати чудові результати.

Особливістю моделі є застосування цілісно титанових пластин розміром 28 x 110 мм. Титан володіє хорошим ковзанням по волоссю і відмінною витривалістю при високих температурах і використання різного стайлінгу. Так само титанові пластини чудово підійдуть для таких технічних процедур, як випрямлення з кератином або батоксом.

Наявність технологи іонізації в даній моделі сприяє збереженню здоров'я волосся при використанні випрямляча. Іонізація стимулює волосяну кутикулу закриватися, в результаті чого волосся втрачає менше вологи, стає м'яким, рухливим і слухняним.

У моделі BaByliss PRO BAB3091BKTE використовується електронний терморегулятор з можливістю вибору з 5 температурних режимів: 150 - 170 - 190 - 210 - 230 C. Для кожного режиму на корпусі моделі реалізований LED індикатор. Завдяки гнучкості у виборі температури, Ви можете використовувати утюжок для роботи з будь-якими волоссям - від дуже слабкого і ламкого до неслухняного і жорсткого.

Дизайн моделі виконаний досить просто і лаконічно, якщо Ви знайомі з продукцією BaByliss PRO, то напевно вже встигли помітити схожість з моделлю 2091. Для комфортної роботи модель оснащена довгим мережевим кабелем з обертанням і петелькою для підвішування.

Особливості моделі BaByliss PRO BAB3091BKTE Titanium Special Edition:

  • Лімітована серія інструментів
  • Цільно титанові пластини розміром 28 x 110 мм
  • Технологія іонізації волосся
  • Система миттєвого нагріву Advanced Heat Management System ™
  • 5 температурних режимів: 150 - 170 - 190 - 210 - 230 C
  • LED індикатор обраного режиму роботи
  • Мережевий шнур з обертанням

У комплекті:

  • Випрямляч
  • Документація
  • Захисний ковпачок для пластин
Покриття пластинтитан
Ширина пластин28 мм
Довжина пластин110 мм
Рухомі пластинині
Тип терморегулятораелектронний
Макс. температура нагрівання230 C
Діапазон нагрівання пластин150-230 C
Потужність70 W
Застосування на мокрому волоссіні
Живлення 110 - 240 Вні
Автовимкненняні
Іонізаціятак
Довжина кабеля2.7 м
Колірчорний
Світлана / 09.05.2023
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи підійде дана модель для густого та довгого волосся, фарбоване, пористе та схильне до пухнастості і сухості. Дякую.

BaByliss PRO
Вітаємо! Так підходить, тільки правильно підберіть для свого волосся температурний режим.
Екатерина / 28.07.2022
Здравствуйте. Порекомендуйте пожалуйста утюг для выпрямления для салонной работы. Самый мощный по работе с разными структурами волос, с ионизацией, хорошим скольжением. Нужен эффект максимально гладкой шелковистой структуры волос без пушистости.
BaByliss PRO
Вітаємо! Можна розглядати цю модель, а також 2091 та BAB3500E
Олександра / 28.05.2022
Доброго дня, підкажіть будь ласка, вибираю утюжок. Волосся до плечей, пористе, схильне до пухнастості і сухості, середньої товщини, хвилясте 2В-2С. Вирівнюється зазвичай досить не погано. Зараз вибираю між BaByliss PRO BAB2071EPE, BaByliss PRO BAB2091EPE і BaByliss PRO BAB3091BKTE Titanium Special Edition. Підкажіть будь ласка який буде краще?
І ще хотіла б дізнатися яка різниця між титановим покриттям пластин, як в BAB3091BKTE Titanium Special Edition і EP 5.0 Technology, яке покриття краще і менше шкодить волоссю?
BaByliss PRO
Вітаємо Вас! Для вашого волосся потрібна модель з іонізацією для захисту під час выпрямленная, а також щоб не було намагнічування волосся. Це можуть бути моделі серії Elipsis, 2091 та 3091. Всі випрямлячі забезпечать гарний результат. Покриття EP 5.0 Technology є найкращим, надміцним і довговічним, надає волоссю додатковий захист, але часом трапляються поодинокі нечасті випадки, коли таке покриття не ідеально ковзає по проблемному волоссю, а титан більш універсальний і може себе гарно проявити на менших температурах, але це також залежить від волосся.
Татьяна / 31.10.2021
Скажите пожалуйста, с этим утюжком можно использовать термозащиту?
BaByliss PRO - Україна
Добрий день! Термозахист можна використовувати з будь-яким випрямлячем BaByliss PRO.
Наталя / 10.09.2021
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи підійде дана модель для густого та довгого волосся , щоб ефект випрямленого волосся тримався декілька днів? дякую
BaByliss PRO - Україна
Вітаємо Вас! Даний випрямляч цілком впорається з густим волоссям. Строки утримання форми залежать не тільки від випрямляча, але й від волосся. Але все що залежить від випрямляча він зробить - це потужна модель і титанові пластини сприятимуть утриманню ефекту.
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Як вибрати випрямляч для волосся від BaByliss PRO
Незважаючи на те, що перукарські інструменти BaByliss PRO призначені для професійного використання, у багатьох наших покупців виникає інтерес до випрямлячів BaByliss PRO і їх придбання для домашнього використання. У зв'язку з цим виникає дуже багато ..
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Спеціальні моделі випрямлячів BaByliss PRO
Великий асортимент професійних випрямлячів для волосся Бебіліс включає в себе стандартні моделі і спеціальні, які відрізняються великими функціональністю і можливостями. Щоб нашим покупцям було легше вибирати ту чи іншу модель, ми постараємося коротк..

Супутні та схожі