У 2015 році бренд BaByliss PRO подарував всім шанувальникам торгової марки новий революційний випрямляч BaByliss PRO Ultrasonic Cool Mist з унікальною на даний момент ультразвукової технологією.

Випрямляч BaByliss PRO - ще один крок до здорового волосся з незрівнянним укладанням. Він поєднав у собі цілий ряд передових технологій BaByliss: ексклюзивну ультразвукову технологію, технологію EP 5.0 і систему Advanced Heat Management. І завдяки подібну поєднанню прилад дозволяє зробити швидко незрівнянне випрямлення волосся, не перегріваючи його.

Ексклюзивна ультразвукова технологія

Випрямляч BaByliss Ultrasonic Cool Mist BAB2191SEPE оснащений спеціальною ультразвуковою системою розпилення води, що складається з ультразвукового перетворювача і спеціальної знімної ємності для води, що подає воду на перетворювач.

Ультразвуковий перетворювач, вбудований в випрямляч BaByliss PRO Ultrasonic Cool Mist, розриває зв'язки між молекулами води і генерує прохолодну аерозоль (туман). Аерозоль рівномірно розподіляється через центральний канал в пластинах, знижуючи інтенсивність тепла і оберігаючи волосся від перегріву і пошкоджень. А також створюючи блиск і наповнюючи вологою в волосся.

Робота ультразвукової розпилювальної системи

Ультразвукова технологія генерації холодної пари (туману) миттєво пом'якшує волосся, зволожує і змащує його. Завдяки цьому зменшується тертя волосся по поверхні пластин, полегшує випрямлення волосся і залишає волосся гладким. Волосся по поверхні пластин легко ковзає і досить лише одного руху, щоб зробити ідеальне випрямлення пасма волосся будь-якого типу, в тому числі того, яке погано піддається випрямленню.

Технологія EP 5.0

Металізоване покриття пластин, отримане гальванічним способом, забезпечує відсутність тертя і дає ще більш гладке випрямлення. Крім цього дане покриття сприяє рівномірному розподілу тепла по всій поверхні пластини. За своїми функціональними властивостями дане покриття є навіть більш ефективним, ніж популярне покриття Titanium Sol-Gel (нано-титан).

Система Advanced Heat Management ™

Завдяки цій технології випрямляч BaByliss PRO Ultrasonic Cool Mist дуже швидко розігрівається, може працювати навіть при дуже високих температурах, забезпечує стабільність підтримки температури в межах половини градуса і швидко реагує на зміну робочих температур. Терморегулятор задає температуру від 150 °C до 230 °C і дозволяє використовувати випрямляч BaByliss на будь-якому типі волосся від самого пошкодженого до зовсім неслухняного.

08.04.2015

Модель новини

Коментарі 0